Szülői értekezlet

Az év eleji felmérések után, szeptember  harmadik-negyedik hetében tartjuk a szülői értekezleteket. Fontos, hogy az iskola és a szülői ház közötti kapcsolat jól működjön, aminek fontos része a személyes kommunikáció. Az első szülői értekezletek alkalmával megismerhetik az adott tanév követelményeit, az iskola éves programját és osztályfeladatokat.

A novemberi szülői értekezleten majd fogadó órán a tanuló előmeneteléről, a várható féléves eredményekről tájékoztatjuk a szülőket.

A februári szülői értekezleteken értékeljük az első féléves munkát, az eredményeket. A második félévre vonatkozó új információkat ekkor tudhatják meg.

Időpontok

•  szeptember 3. hete, november vége
  •  január vagy február 2. hete

A pontos dátumok osztályonként változhatnak. Egy héttel előtte a szülőket ellenőrzőn keresztül értesítjük és a honlap aktuális híreiben is szerepelni fog.