Fogadóóra

A fogadóórákon személyesen konzultálhatnak a szaktanárokkal és az osztályfőnökkel. Lehetőség van a tanulók egyéni haladásáról, fejlődéséről, tanulmányi előmeneteléről érdeklődni, segítséget kérni különböző problémák megoldására. Minden évben pszichológus és gyógypedagógus is segítséget nyújt az érdeklődő szülőknek. A 2011/2012-s tanévben minden tanító-tanár személyesen külön fogadóórán kereshető fel a megadott hónapok utolsó hetében.

Időpontok

Bármilyen felmerülő probléma esetén fogadóórát kérhetnek a titkársággal vagy osztályfőnökkel, szaktanárral történő telefonos időpont egyeztetés után. Elérhetőségeinkhez kattintson ide.

A tanév végén, június utolsó hetében az igazgatónő - Tanév végi beszámolójában - értékeli az év eredményeit, eseményeit. Az összevont szülői értekezletre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

A szülők az ellenőrzőn keresztül pontosan megtudhatják kinek mikor van a fogadóórája.Tehát a megadott hónapok utolsó hetében a következő napok délelőtti és délutáni óráiban van lehetőség a személyes konzultációra:

Óra Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8.00 - 8.45          
9.00 - 9.45   Deák Ildikó Lovas Istvánné    
10.05-10.50   Szarvas-Varró Ágnes   Volfné Németh Noémi   Klauzné Keresztes Ágota
11.00-11.45   Nagy Jánosné Klauz Dénes   Kocsis Gábor Serfelné Szaller Edit
11.55-12.40   Kubikné Kis Judit Kálvin Jánosné Nemes Mária   Bábel Lászlóné
13.00 -          
    Marton Ilona
14.00-16.00
  Schulcz Éva
16.00-16.45
 

A változtatás jogát fenntartjuk, kérjük telefonon időpontot egyeztetni minden más esetben!