Tanszoba

A felső tagozatban igény esetén tanszobai ellátást biztosítunk. Háromszori étkezés igénybe vehető, de lehetőség nyílik az étkezés nélküli tanszobára történő beiratkozásra is. A délelőtti órák után szabad foglalkozás van, ahol a gyerekek sportolással, zene hallgatással, kézműveskedéssel és egyéb tevékenységekkel foglalhatják le magukat. Majd 14 órától 16 óráig tanulási idő következik, ahol a házi feladat megírása mellett a szóbelire történő felkészülésre is lehetséges. A délután folyamán különböző érdeklődési köröknek megfelelő foglakozások vannak (szakkörök, korrepetálás, fejlesztő foglalkozás, tehetséggondozás), mit a tanszoba idején igénybe lehet venni. Ajánljuk mindazoknak, akik a tanulásban figyelmet, segítséget igényelnek, akiknek a szülei nem tudják az otthoni felügyeletet biztosítani, vagy tanulmányi előmenetelük alapján a tanszobai segítség elengedhetetlen.

A beiratkozás után nem lehet hiányozni, csak betegség (orvosi igazolás) vagy rendkívüli esetben, szülői kérésre (ezt kérjük az ellenőrzőben előre jelezni). Ebéd lemondás esetén kérjük telefonon értesíteni az iskolát (titkárság, napközis tanító), így a másnapi ebédet nem rendeljük meg a hiányzó tanulónak.

Tanszobás tanár:

• Tóth Katalin