Napközi

A napközit az alsó tagozatos kisdiákjaink vehetik igénybe elsőtől negyedik osztályig. Ajánljuk ezt a lehetőséget azoknak a szülőknek, akik munkájuk miatt nem tudják gyermekük felügyeletét megoldani. A tanórákhoz igazodva 11.30-tól 17 óráig tart a napközi. Két csoportban két tanító néni vezetésével. Sok játékkal, sporttal, kézműves foglalkozással pihennek, majd 14 órától 16 óráig tanulási idő következik, majd újra játék.

Felhívjuk a kedves szülők figyelmét, hogy a napközinek pontos rendje van, ezért nem lehet a délután folyamán jönni-menni, 15.30-ig a kötelező tanulási időben ne zavarják a csoportokat. A beiratkozás után nem lehet hiányozni, csak betegség (orvosi igazolás) vagy rendkívüli esetben, szülői kérésre (ezt kérjük az ellenőrzőben előre jelezni). Ebéd lemondás esetén kérjük telefonon értesíteni az iskolát (titkárság, napközis tanító), így a másnapi ebédet nem rendeljük meg a hiányzó tanulónak.

Napközis tanítók

• Bábel Lászlóné